ارتباط ما

برای خدمات تجاری تماس بگیرید

جهت پخش پیام های بازرگانی خود اعم از میان برنامه یا پایان برنامه و همینطور تبلیغات زیر نویسی یا لوگو موشن ها در برنامه و همینطور ارتباط با ما و ارسال نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود از طریق فرم آماده زیر یا از طریق یکی از راه های معرفی شده با ما در تماس باشید . 

ارتباط با ما

با ما در تماس باشید

  • تهران ، خیابان شریعتی شمال ، خیابان پل رومی ، خیابان شهید حسن اکبری ، کوچه هاله ، جنب مجتمع بهزیستی شهدای هفتم تیر ، دفتر شبکه زندگی
  • lifetv724@gmail.com

info@lifetv.tv

تلفن ما

98-09104717270+

لطفا قبل از هرگونه انعقاد قرارداد از بابت نام و برند شبکه زندگی و فرد معامله کننده ، لطفا ابتدا با شماره همراه ارتباط با ما صحت و اصالت آن را پیگیری نمایید . به دلیل مشکلات جعل و فساد روزمره در جامعه ایران متاسفانه صحت سنجی و استعلامات لازم متکی بر مشتری می باشد و کلیه اطلاعات صریحا در این وب سایت در برابر نگاه شما قرار دارد . شبکه زندگی کاملا مستقل و بدون وابستگی به هیچ شخص و نهاد و سازمانی می باشد . – مراقب افراد سودجو و کلاه بردار باشید . –  با تشکر .

درخواست مشاوره رایگان

هر گونه درخواست و نظر و پیشنهاد و انتقاد خود را از طریق فرم زیر مطرح فرمایید . کارشناسان ما مفتخر هستند تا با دریافت پیام های شما ، در راستای بهبود عملکرد این شبکه اقدام کنند .

اسکرول به بالا